DARMOWA WYSYŁKA OD 299 ZŁ
+48 603 898 585 | sklep@tekstyliadomowe.pl

Obrus ogrodowy na wymiar RATAN

4.49
Czas wysyłki: 24 h

Obrus ogrodowy RATAN na wymiar

Sprzedaż dotyczy 10 cm bieżących materiału o szerokości 200 cm 

Dostępne kolory: granat, zieleń *

* proszę wybrać kolor za pomocą pola wyboru pod ceną produktu lub dodać informację w uwagach do zamówienia

Wykończenie: proste 

Jak kupować? Przykłady:

 • Zakup 10 sztuk odpowiada prostokątnemu fragmentowi obrusu o wymiarach 100x200 cm.
 • Jeżeli chcą Państwo zakupić obrus o wymiarach 140x200 cm proszę jako ilość podać 14 sztuk.

Na indywidualne życzenie wycinamy obrusy również w kształt koła lub owalu.

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu! 

Kolekcja obrusów ogrodowych RATAN wykonana jest z wysokiej jakości pianki poliestrowej, odpornej na promieniowanie UV oraz różne warunki pogodowe. Kolekcję cechują najmodniejsze kolory oraz wzornictwo.

Obrusy ogrodowe RATAN mogą spełniać funkcję ozdobną i ochronną na stołach w ogrodzie i na tarasie.

Obrusy ogrodowe RATAN

 • idealne na stoły ogrodowe
 • posiadają właściwości antypoślizgowe,
 • łatwe w użytkowaniu,
 • można prać,
 • odporne na promieniowanie UV,
 • odporne na różne warunki pogodowe
 • nie zawierają ftalanów (zgodnie z normą UE 2005/84/CE)
 • nie zawierają ołowiu, kadmu oraz związków azotowych

Sposób użytkowania:
Zalecane pranie ręczne w temp. do 30°C. Nie używać wybielaczy. Nie suszyć w suszarce. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie.

* pomimo dołożenia przez nasz zespół wszelkich starań rzeczywisty kolor obrusu może się różnić od prezentowanego na zdjęciach, ze względu na indywidualne ustawienia wyświetlania obrazu po stronie klienta

Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.tekstyliadomowe.pl. Zamówienia płatne przelewem są realizowane zaraz po otrzymaniu pełnej kwoty za towary powiększonej o koszty wysyłki. Zamówienia płatne przy odbiorze są realizowane zaraz po zatwierdzeniu dostępności towaru.

Czas od momentu wpłynięcia zamówienia do wysłania towaru wynosi maksymalnie do 4 dni roboczych. W przypadku płatności przelewem czas ten liczony jest od momentu zaksięgowania należności na naszym koncie. Informacje dotyczące dostępności danego produktu i czasu realizacji zamówienia można otrzymać pisząc na adres sklep@tekstyliadomowe.pl

Większa część naszych produktów znajduje się w naszych stanach magazynowych, jednak zdarza się, iż towar musi zostać dowieziony przez naszych stałych dostawców, wówczas czas realizacji może się wydłużyć. W takiej sytuacji klient zostaje poinformowany e-mailem nie później, niż drugiego dnia roboczego po dniu przyjęcia zamówienia.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

W przypadku płatności kartą kredytową lub szybkim przelewem, weryfikacja płatności trwa kilka - kilkanaście minut.
Płatności nadane za pośrednictwem tradycyjnego przelewu księgowane są codziennie pomiędzy 12:00 a 15:00. Jeśli zależy Tobie na czasie - możesz przesłać nam potwierdzenie przelewu, co znacznie przyspieszy zaksięgowanie wpłaty.

CENY KOSZTÓW WYSYŁKI:
 • Kurier przy wpłacie na konto: 15,99 zł
 • Kurier przesyłka za pobraniem: 20,30 zł

Przy zamówieniu powyżej 350 zł brutto - nie naliczamy kosztów transportu.
Jednakże przy przesyłce za pobraniem naliczona zostanie opłata za pobranie w kwocie - 4,31 zł brutto.

Polityka zwrotów towarów została opisana w regulaminie.
§4 Prawo do odstąpienia od umowy


§4 Prawo do odstąpienia od umowy

 1. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.
 2. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.
 4. Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
 6. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 7. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.
 8. Konsument nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli nie wyraził zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy lub nie został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w chwili udzielania takiej zgody lub przedsiębiorca nie dostarczył potwierdzenia zgodnie z art. 15 ust. 1 i art. 21 ust. 1. Prawa konsumenckiego.
 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 10. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego.
 11. Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 12. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 13. Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
  1. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  7. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy;
  8. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.
Udostępnij

Polecane produkty

Brak produktów