0 twój koszyk
panel klienta
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ >

O firmie

Firma K&K Kośniewski Import Export już ponad ćwierć wieku służy klientom wiedzą, doświadczeniem i szeroką ofertą handlową. Początek działalności firmy sięga roku 1989, jednak zupełnie inny był wtedy jej charakter. Była to firma zajmująca się importem i dystrybucją towarów na terenie Polski.
Obecnie firma K&K działa z powodzeniem na wielu płaszczyznach.

I. TEKSTYLIA DOMOWE

Jakość i styl gwarantowany marką K&K.

Od 10-ciu lat klienci mają możliwość zamawiania produktów z oferty K&K w firmowym sklepie internetowym TekstyliaDomowe.pl, gdzie asortyment podzielony jest na kategorie grupujące produkty według ich rodzaju i przeznaczenia:

  1. Do salonu - obrusy, serwety, serwetki, bieżniki, koronki, podkład pod obrusy;
  2. Do kuchni - ceraty, koronki, zazdrostki, zasłonki, obrusy kuchenne, podkładki stołowe;
  3. Do sypialni - narzuty, poszewki, pościel;
  4. Do łazienki - dywaniki, maty antypoślizgowe, zasłonki pod prysznic, osłony na pralkę;
  5. Do przedpokoju - maty antypoślizgowe, chodniki, schowki na buty;
  6. Do ogrodu - obrusy ogrodowe, bieżniki i podkładki ogrodowe;
  7. Dla firm - metraż ceraty, koronki i folie obrusowe, aqamaty.
II. DZIAŁALNOŚĆ DEVELOPERSKA

K&K Development to dział firmy K&K Kośniewski Import Export działający jako deweloper na rynku nieruchomości Opola i Wrocławia. Prowadzi działalność w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali usługowych. Pozyskuje strategicznie położone nieruchomości, na których realizuje projekty deweloperskie.

W oparciu o prostą i czytelną strukturę, oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestorskiego na wszystkich jego etapach. Prowadzi działalność inwestycyjną, organizuje budowy i sprawuje nad nimi nadzór budowlany. Służy pomocą przy aranżacji mieszkań, przy wyborze funkcjonalnych i oszczędnych rozwiązań, a także w uzyskaniu kredytów hipotecznych na jak najlepszych warunkach, na sfinansowanie zakupu mieszkań oraz w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

III. PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY

Portal DobraWaga.pl to miejsce dla entuzjastów zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia. DobraWaga.pl to portal zajmujący się gromadzeniem i dzieleniem ważnymi treściami z zakresu zdrowego odżywiania. Chcemy uczyć naturalnego i ekologicznego myślenia, chcemy być źródłem ważnych informacji dla wszystkich zainteresowanych poprawą własnego zdrowia w oparciu o zdrowe odżywianie. DobraWaga.pl to jednak nie tylko informacja, ten portal to przede wszystkim społeczność. Użytkownicy, których łączą wspólne problemy, zainteresowania i pasje.

IV. SPONSORING

K&K jest sponsorem klubu szermierczego "WROCŁAWIANIE" oraz Głównym Sponsorem Międzynarodowego Turnieju Szermierczego Dzieci "CHALLENGE WRATISLAVIA"
Drużyna seniorów Klubu "WROCŁAWIANIE" zdobyła pięć razy z rzędu Drużynowe Mistrzostwo Polski Seniorów we Florecie.